Menu
Filter
Магазин детской мебели в Киеве
- www.mebel-baby.kiev.ua предлагает: мебель разных производителей для детских комнат, а также современную, изысканную молодежную мебель.У нас представлена оригинальная детская мебель Киев и практичная мебель для школьника, красочная мебель для малышей и стильная мебель для молодежи, а также матрасы, ковры, светильники и другие необходимые вещи для детских комнат.

      

Всі ми бажаємо прикласти всіх зусиль, щоб нашим діткам жилося гарно і їм не довелось в майбутньому, чимось нам дорікати. Хочеться створити такі умови життя, купити такі дитячі і підліткові меблі, щоб їм було весело і добре проводити свій час.

Як же вірно підібрати підліткові меблі? У дітей собливий ритм життя, вони влаштовують у дитячих кімнатах різноманітні забави, ігри. І тому, підліткові меблі повинні бути особливо міцні, витривалі і надійні. Важливу роль відіграє і естетичний вид дитячої кімнати. Це і яскраві кольори, і модульність підліткових меблів, і некласичний дизайн. А для підлітків необхідно вибирати такі меблі, які відображатимуть їх схильності і захоплення.

Одним із основних завдань підліткових меблів, це необхідність створення в кімнаті підлітка оточення, в якому знайдеться місце і для відпочинку, і для розваг,і місце для шкільних занять. Атмосфера кімнати, її дизайн, впливає на розвиток особистості, формує звички і працездатність. Купуючи підліткові меблі, необхідно знати характер дитини, її емоційний стан. Якщо підліток надто імпульсивний, то підліткові меблі повинні бути натурального, світлого, заспокійливого кольору. Одним із варіантів є поєднання світлого дерева з блідо - зеленими або кремовими фасадами. Кімната в рожевому, або червоному кольорі сприятливо буде впливати на дитину, яка замкнена в собі, не комунікабельна. Загалом, дівчатка віддають перевагу світлим тонам, класиці, а хлопчики темним і мінімалізму.

Купуючи підліткові меблі, враховуйте фізіологічні особливості дитячого організму. Меблі повинні бути не тільки безпечними для здоров'я, але й корисними. А це ліжка з ортопедичним ефектом, зручні столи і стільці, шафи і полиці. Важливим елементом інтер'єру для дітей є підліткове двох'ярусне ліжко. Присутність двох'ярусного ліжка, допомагає організувати простір і привносить елемент гри в дитячу кімнату.